دانلود نسخه نهایی برنامه اینستاگرام پلاس

127

معرفی برنامه اینستاگرام پلاس

اینستاگرام پلاس یک برنامه جایگزین برای نسخه رسمی اینستاگرام می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به برنامه اصلی دسترسی داشته باشید. برخی از افراد علاقه به استفاده از نسخه های اصلاح برنامه های فضای مجازی استفاده کنند و اینستاگرام پلاس یکی از آنهاست. و دلیل استفاده از نسخه غیر رسمی این است که قابلیت هایی با کاربران به می دهد که در نسخه رسمی وجود ندارد. و اینستاگرام پلاس یکی از بهترین نسخه های غیر رسمی بشمار می آید.

اینستاگرام پلاس ، به نام های دیگر اینستا پلاس و اینستاگرام + نیز شناخته می شود و جایگزینی عالی برای نسخه رسمی است که محبوبیت زیادی دارد و حدود یک میلیارد بار دانلود و 800 هزار کاربر فعال دارد.

تا به امروز حدود 50 میلیارد عکس تا به امروز و روزانه بیش از 100 میلیون عکس و ویدیو در اینستاگرام پلاس آپلود شده و روزانه بیش از 25 میلیون حساب کسب و کار ساخته می شود و با توجه به این آمار محبوبیت این برنامه مشخص می شود.

اینستاگرام پلاس به چه دردی می خورد؟

اینستاگرام پلاس یک نسخه جایگزین برای برنامه اینستاگرام است و در اینستاگرام می توان با دوستان خود به راحتی گفت و گو کرد و استوری، تصاویرو ویدیو به اشتراک بگذاریم ولی در برخی از برنامه های فضای مجازی این امکانات را در دسترس نمی گزارند. و در اینجا به سراغ برنامه اینستاگرام پلاس می رویم که علاوه بر امکانات ذکر شده ویژگی های دیگری نیز دارد.

لیست مهم ترین ویژگی های نسخه نهایی اینستاگرام پلاس:

  • دانلود عکس، ویدیو، استوری و ذخیره آنها مستقیم بر روی حافظه گوشی
  • پیگیری فالور ها
  • امکان دانلود و ذخیره عکس پروفایل کاربران
  • مشاهده استوری دیگران به صورت مخفی(حالت روح)
  • امکان تماشای فیلم های پخش شده با روشن بودن صدا
  • امکان پخش فیلم های دانلود شده از اینستاگرام با هر نوع ویدیو پلیری
  • اشتراک مستقیم URL تصاویر و ویدیو های خاص
  • امکان کپی کردن نظرات کاربران
  • قابلیت سفارش سازی

دانلود عکس، ویدیو، استوری و ذخیره مستقیم آن ها بر روی حافظه گوشی

اینستاگرام پلاس

اینستاگرام رسمی این امکان را به شما نمی دهد تا تصاویر، ویدیو و استوری های کاربران را دانلود کنید و حتی برای برخی از کاربران ناخوشایند است. و این ویژگی خوبی است تا محتوای دوستان خود را دانلود و ذخیره کنیم و این ویژگی را توسعه دهندگان در برنامه نصبی اینستاگرام پلاس اضافه کرده اند.

پیگیری فالور ها

اینستاگرام پلاس

همیشه این موضوع در اینستاگرام کنجکاوی هایی داشته که چه کسی ما را دنبال می کند، چه کسی به ما اهمیت می دهد. این ویژگی نیز اضتفه شده تا هر کاربری که ما را فالو یا آنفالو کرده را به ما اطلاع دهد و یک آنفالویاب حرفه ای نیز به حساب می آید.

دانلود و ذخیره عکس پروفایل کاربران

اینستاگرام پلاس

با اینکه اینستاگرام محبوب ترین پیام رسان است ولی این اجازه را نمی دهد تا پروفایل کاربران را بزرگنمایی کرد و یا ذخیره کرد ولی اینستاگرام پلاس به راحتی این امکان را می دهد.

مشاهده استوری کاربران به صورت مخفی(حالت روح)

اینستاگرام پلاس

حالت روح را می توان به عنوان یکی از بهترین ویژگی های امروزه ذکر کرد که به اینستاگرام پلاس اضافه شده و این ویژگی فقط به معنایی یواشکی دیدن یک استوری نیست بلکه در لیست آنها هم شما نشان داده نمی شوید.

امکان تماشای فیلم های پخش شده با روشن بودن صدا از هنگام شروع ویدیو

اینستاگرام پلاس

در برخی مواقع اینستاگرام رسمی ما را عصبی می کند زیرا در برخی از ویدیو ها وقتی آن را پخش می کنیم صدای آن خاموش است و باید خودمان صدا را روشن کنیم و حس تماشای ویدیو را خراب می کند ولی در اینستاگرام پلاس همه مواقع ویدیو با صدای روشن پخش می شوند.

امکانت دیگر اینستاگرام پلاس

-انتشار url به صورت مستقیم برای عکس ها و ویدیو های اختصاصی

اینستاگرام پلاس

اینستاگرام این اجازه را نمی دهد تا تصاویر و فیلم ها خارج از برنامه به اشتراک گذاشته شود و تمام داده های آن فقط در اینستاگرام باقی می ماند. و در برخی مواقع نیاز داریم تا تصاویر یا ویدیویی را به دوستان خود به اشتراک بگذاریم که از اینستاگرام استفاده نمی کنند. اما با کمک اینستاگرام پلاس می توانیم لینک محتوا را به اشتراک بگذاریم تا کسی که اینستاگرام ندارد نیز بتواند تصاویر و ویدیو را تماشا کند.

-ویژگی کپی کردن نظرات کاربران

اینستاگرام پلاس

در نسخه اصلی اینستاگرام این ویژگی وجود ندارد که نظرات کاربران را کپی و یا ذخیره کنید با اینکه ممکن است کاربرد هایی داشته باشد. توسعه دهندگان اینستاگرام پلاس با اضافه کردن این ویژگی توان کپی کردن و ذخیره در کلیپ برد خود را دارید و در جای دیگری آن را پیست کنید.

-مترجم داخلی اینستا پلاس

اینستاگرام پلاس

مترجم درون برنامه ای به شما این امکان را می دهد بدن اینکه به نوع زبان متن پست و یا نظرات آن را به هر زبانی ترجمه کنید. فقط کافیست روی متن نگه دارید و در صفحه باز شده بر روی دکمه ترجمه بزنید و زبانی که می خواهید به آن ترجمه شود را انتخاب کنید.

-سفارشی سازی

اینستاگرام پلاس

سفارشی سازی یکی دیگر از ویژگی های دیگر اینستاگرام پلاس می باشد که در نسخه رسمی وجود ندارد. در برنامه اینستاگرام پلاس هزاران تم برای دانلود و استفاده در دسترس قرار داده شده و تعداد آن رو به افزایش است و با هر به روزرسانی سازندگان تم های جدیدی اضافه می کنند.

-امنیت اینستاگرام پلاس

اینستاگرام برنامه ای با امنیت بالا می باشد و در صورت استفاده مشکلی از لحاظ امنیت و حریم خصوصی برای شما رخ نخواهد داد. در واقع اینستاگرام پلاس با نسخه های جدید اینستاگرام رسمی نیز به روزرسانی می دهد تا امنیت را به حداکثر برساند و فقط ویژگی های مفید اینستاگرام رسمی به خود جذب می کند.

برخی از سایت ها ادها دارند که نسخه نهایی اینستاگرام پلاس را بدون هیچگونه ایراد و بدافزار و نرم افزار تبلیغاتی ارائه می دهند و این درست نیست و برخی از آنها در برنامه ابزار جاسوسی ، بدافزار و تبلیغات قرار میدهند.

 

نکته: قبل از دانلود و نصب اینستاگرام پلاس سایر نسخه های نصب شده اینستاگرام را پاک کنید و سپس اینستاگرام پلاس را نصب کنید.

اینستاگرام پلاس به صورت پیش فرض گزینه “Start video directly with sound” را فعال کرده تا ویدیو ها به صورت خودکار پخش نشود و در اینترنت صرفه جویی شود ، شما می توانید از قسمت تنظیمات این گزینه را خاموش کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

افزایش فالوور ایرانی با سرعت بسیار بالاخرید فالوور اینستاگرام
+ +