واتساپ تعداد فروارد پیام‌ها را نمایش خواهد داد

0

هفته گذشته ما در مورد تست مرور در برنامه واتساپ و همچنین جستجوی تصاویر معکوس در این اپلیکیشن اندرویدی صحبت کردیم. امروز قصد داریم دو ویژگی جدید این پیامرسان زیر مجموعه فیسبوک را برای شما توضیح دهیم، با پارس اینستاگرام همراه باشید.

واتساپ تعداد فروارد پیام‌ها را نمایش خواهد داد
واتساپ تعداد فروارد پیام‌ها را نمایش خواهد داد

تیم توسعه واتساپ درحال تست دو ویژگی جدید به نام‌های “Forwarding Info” و “Frequently Forwarded” است.
ویژگی Forwarding Info به شما می‌گوید که پیام شما چند بار توسط دیگران فروارد شده است.
این اطلاعات در بخش “اطلاعات پیام” ، با فشار دادن و نگه‌داشتن پیام فرستاده شده و انتخاب آیکون اطلاعات در بالای صفحه، قابل مشاهده است.

به گزارش WABetaInfo شما فقط‌ زمانی می‌توانید این اطلاعات را مشاهده کنید که یک پیام را به دیگران ارسال می‌کنید و اگر می‌خواید تعداد فروراد‌های پیام‌های دریافتی خود را مشاهده کنید ابتدا باید آن را برای خودتان با دیگران فروارد کنید و سپس اطلاعات مربوطه را مشاهده کنید.

واتساپ تعداد فروارد پیام‌ها را نمایش خواهد داد

ویژگی دیگر به نام Frequently Forward است که درصورتی که پیام شما بیش از 4 مرتبه فروارد شود یک لیبل به بالای پیام شما اضافه خواهد. این لیبیل نشان خواهد داد که پیام شما 5 بار یا بیشتر فروارد شده است و بهتر است شما تعداد دفعات فرواد شدن را چک کنید.

هر دوی این ویژگی‌ها بر روی اپلیکیشن واتساپ بتا برای اندروید در ورژن 2.19.80 قابل دسترس است. اما حتی اگر شما از این اپلیکیشن استفاده می‌کنید ممکن است برای شما در دسترس نباشد، علاوه بر این هیچ تضمینی وجود ندارد که در آینده این ویژگی‌ها به واتسام اضافه شود. اما ما امیدواریم که بتوانند مرحله تست را به خوبی بگذرانند و در نهایت برای تمامی کاربران در سراسر جهان در دسترس قرار بگیرند.

80%
Awesome
  • محتوا
منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code