فیسبوک به زودی چت همزمان در مسنجر، واتس‌اپ و اینستاگرام را ممکن می‌کند

25

در اوایل سال 2019 شایعه هایی در فضای مجازی مطرح شد مبنی بر اینکه فیسبوک به دنبال یکپارچه سازی و ادغام سه پیام‌رسان بزرگ یعنی واتس‌اپ، مسنجر فیسبوک و اینستاگرام است تا کاربران بتوانند به صورت همزمان با یکدیگر چت و گفتگو کنند بدون اینکه نیاز باشد تا محیط هر یک از این سه پلام رسان را ترک کنند.

حالا به نظر می‌رسد این شایعه در حال به وقوع پیوستن است و در کنفرانس توسعه دهندگان F8 فیسبوک تایید کرد که این سه پیام‌رسان با یکدیگر ادغام خواهند شد.

فیسبوک به زودی چت همزمان در مسنجر، واتس‌اپ و اینستاگرام را ممکن می‌کند
فیسبوک به زودی چت همزمان در مسنجر، واتس‌اپ و اینستاگرام را ممکن می‌کند

آشا شارما، مدیر محصول مسنجر این موضوع را اعلام کرد و طبق گفته وی کاربران در آینده می‌توانند با عضویت در یکی از این سه، بدون نیاز به عضویت در دو اپلیکیشن دیگر با کاربران آن دو به راحتی چت و گفت و گو کنند.

انتظار می‌رود این قابلیت که در آن یک اپلیکیشن می‌تواند از منابع مختلف پیام دریافت کند، تجربه جدیدی را برای کاربران پیام‌رسان‌ها فراهم کند.

شارما این ویژگی را همانند تماس تلفنی می‌داند که فارغ از این که شما و دوست‌تان از چه گوشی یا اپراتوری استفاده می‌کنید؛ به راحتی می‌توانید با یکدیگر تماس بگیرید.

در حال حاضر مشخص نیست فیسبوک چه زمانی این ویژگی را در اختیار عموم قرار می‌دهد. پیش‌بینی می‌شود که این قابلیت باعث سردرگمی کاربران و یا کاهش امنیت آن‌ها شود.

به هر حال باید صبر کنیم و منتظر بمانیم تا در آینده‌ای نزدیک شاهد این ویژگی کاربردی در مسنجر فیسبوک، واتس‌اپ و اینستاگرام باشیم.

90%
Awesome
  • محتوا
منبع آی تی رسان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

افزایش فالوور ایرانی با سرعت بسیار بالاخرید فالوور اینستاگرام
+ +