10 نکته کلیدی برای بدست آوردن لایک بیشتر در اینستاگرام | افزایش لایک اینستاگرام

108

اینستاگرام یک پلتفرم متنوع میباشد که کاربران آن از تمام قشر های جامعه میتوانند در آن عکس های زندگی و داستان ها یا استوری های خود را به اشتراک بگذارند. مردم به دلیل های مختلفی عکس ها و داستان های خود را به اشتراک می گذارند.با مقاله 10 نکته برای بدست آوردن لایک بیشتر در اینستاگرام با ما همراه باشید .

برخی جهت ارتباط برقرار کردن با اشخاص دیگر و بعضی ها برای رونق خرده فروشی و فروش های اینترنتی مختلفی، بیشتر کاربران اینستاگرام می خواهند که لایک بیشتری در پست های خود داشته باشند که ما در این مقاله از وب سایت پارس اینستا کمک خواهیم کرد تا با پیروی از روش هایی که در زیر بیان می شود ، تعداد لایک های مطالب خود را افزایش دهند .

10 نکته برای بدست آوردن لایک بیشتر در اینستاگرام

1- اشتراک گذاری بهترین عکس ها

برای اینکه در اینستاگرام به موفقیت برسید ، باید برنامه ریزی و زمان بندی خاصی داشته باشید . فقط اکانت های جذاب هستند که موفق خواهند شد ، شما باید مطمئن شوید عکس هایی که می گذارید ، حرفه ای و با موضوعات جالب و جذاب همراه باشد.

 می توانید با خرید لایک اینستاگرام ، بدون تلف کردن زمان ، اکانت خود را آماده رقابت نمائید .

خرید لایک واقعی اینستاگرام

1.5 از الگوهای اجتماعی بیشتری الهام بگیرید.

اکثر استوری و پست های جذاب از قالب ها و متدهای رسانه ای گرافیکی جهت نمایش محتوای خود استفاده می کنند ، شما نیز اگر طالب این هستید که محتوای شما بیشتر پسند شود ، بایستی از این الگوهای گرافیکی بیشتر استفاده نمائید .

2. هشتگ های هوشمندانه ای به کار ببرید . 

اینستاگرام، بیش از هر شبکه اجتماعی دیگری به هشتگ ها ارزش بالایی داده و این امکان را به کاربران خود قائل شده تا با استفاده از هشتگ های مناسب در محتوای خود ، افراد بیشتری را به پست و استوری های منتشر شده خود جذب نمایند و در نتیجه لایک اینستاگرام خود را نیز افزایش دهید .

می توانید از هشتگ هایی که آمار استفاده بالایی دارند در محتوای خود استفاده نمایید تا بازدهی بهتری کسب نمائید .

3. استفاده از کپشن یا عنوان جذاب در محتوا 

استفاده از کپشن ها شاید در ظاهر محتوای شما جذابیت خاصی نداشته باشد ولی اینستاگرام توصیه ویژه ای به بلاگر های نمونه خود در این زمینه دارد و بارها به استفاده بهینه و به جا از کپشن ها در محتوا پرداخته است .

یکی از بهترین روش های جذب لایک بیشتر در اینستاگرام استفاده از کپشن سازی مناسب و متناسب با موضوع محتوای اینستاگرامی شما می باشد .

4. مکان خود را در محتوا ثبت کنید .

یکی از بهترین روش های جذب لایک و فالور واقعی اینستاگرام ، ثبت موقعیت مکانی روی محتواهای اینستاگرامی می باشد . با این روش کاربرانی که فقط یک منطقه مکانی به خصوصی را در اینستاگرام جستجو می کنند ، می توانند محتوای شما را در آن منطقه دیده و تعامل بیشتری برقرار کنند .

5. نظم اینستاگرامی داشته باشید .

همیشه پست و استوری های خود را در یک ساعات منظمی از شبانه روز منتشر کنید . این یک امکان یا استراتژی منصحر به فرد اینستاگرام می باشد و با یک تحلیل ساده می توانید بهترین زمان را جهت انتشار بهینه محتوای خود و همینطور جهت افزایش لایک و فالور های اینستاگرامی پروفایل خود را انتخاب نمائید .

6. به روز رسانی های منظم داشته باشید .

اگر فردی هستید که پروفایلی با مطالب زیاد در روز منتشر می کنید و نیاز به به روزرسانی های بیشتری در روز دارید ، این نکته کلیدی را در نظر بگیرید که حتما با یک سری آزمون و خطاها زمان آنلاین بودن اکثر کاربران تان را با تحلیل هایی که اینستاگرام در اختیار شما قرار می دهد ، بدست آورید و از آن اطلاعات در جهت رشد تعداد لایک اینستاگرامی خود استفاده نمائید .

7. ایجاد مسابقه یا چالش های اینستاگرامی

اگر قادر به اجرا کردن مسابقه و اهدای جایزه به بازدید کننده های خود هستید ، حتما این کار را انجام دهید . یکی از جادوهای اینستاگرامی اجرای چالش و مسابقه در پروفایل اینستاگرامی می باشد که با نشر و بازنشر توسط بازدیدکننده های شما باعث خواهد شد تا تعداد لایک و بازدید پروفایل شما به شدت افزایش یابد .

8. از برچسب های متناسب با فعالیت خود استفاده نمائید .

در اینستاگرام برچسب های بی شماری وجود دارند ، ولی بایستی این برچسب ها با دقت و متناسب با فعالیت کسب و کار ما انتخاب شوند تا بازدهی مطلوبی را شاهد باشیم .

9. خرید تبلیغات 

یکی از امکاناتی که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است ، استفاده از تبلیغات (promote) اینستاگرامی می باشد که می توانید با توجه به بودجه خود ، پست یا پست هایی از پروفایل خود را انتخاب و نسبت به سفارش تبلیغ شدن در کل فضای اینستاگرام استفاده نمائید .

جهت خرید لایک واقعی ایرانی اینستاگرام می توانید از وبسایت پارس اینستا سرویس مورد نظر را انتخاب و اقدام به سفارش نمائید .

10. به گروه های تبلیغاتی بپیوندید. 

برخی گروه های تبلیغاتی وجود دارند که با لایک کردن پروفایل های همدیگر باعث رشد و افزایش آمار پروفایل اینستاگرامی هم می شوند . در اصطلاح نوعی تبادل بین این گروه ها اتفاق می افتد که باعث خواهد شد تا بازدهی مورد نظر جلب شود .

منبع socialmediaexplorer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

افزایش فالوور ایرانی با سرعت بسیار بالاخرید فالوور اینستاگرام
+ +