آموزش کسب درآمد در اینستاگرام ، از صفر تا صد | پارس اینستاگرام

0

با توجه به ماهیت اپلیکیشن اینستاگرام ، که یک شبکه اجتماعی مبتنی بر اشتراک گزاری عکس است ، به راحتی میتوان با اشتراک گذاری عکس کالا و خدمات خود به کسب درآمد در اینستاگرام پرداخت و شما هم میتوانید جزئی از سرمایه گذاران در این شبکه اجتاعی محبوب باشید.

در ابتدا باید توجه کرد که دیگر کاربران چگونه در اینستاگرام کسب درآمد میکنند.

آموزش کسب درآمد در اینستاگرام ، از صفر تا صد | پارس اینستاگرام
آموزش کسب درآمد در اینستاگرام ، از صفر تا صد | پارس اینستاگرام

روش های کسب درآمد در اینستاگرام

1- ارائه مستقیم محصول : شما با فقط کمی گشت و گذار در اینستاگرام متوجه پیج های بسیار زیادی از فروشگاه های لباس ، بوتیک ها ، مزون ها ، فروشگاه های لوازم آرایشی و… خواهید شد . این کالاها و محصولات چیزهایی هستند که مشتریان را به راحتی جذب میکنند و کاربران با کمال میل برای آن ها پول پرداخت میکنند.

2- انجام تبلیغات : در این روش کاربران با ترفندهای مختلف فالوور اینستاگرام جذب میکنند و پیج هایی با بازدید بالا راه اندازی میکنند و در ازای دریافت وجه اقدام به انجام پست های تبلیغاتی میکنند و به درآمد خوبی دست پیدا میکنند.

3- برند سازی : این روش مخصوص افراد یا صاحبان کسب و کار و بیزنس هایی است. که سعی در ارائه محصول بخصوصی ندارند و هدف آن ها جذب مشتری برای پیج های بیزنسی و وبسایت ها است.

در هر صورت شما با هرکدام از روش های فوق بخواهید از اینستاگرام کسب درآمد کنید نیازمند تعداد زیادی فالوور اینساگرام هستید. تا حضور کاربران باعث تبدیل صفحه شما به یک بند شخصی شود و شما را به درآمد مطلوبی برساند.

آموزش کسب درآمد در اینستاگرام ، از صفر تا صد | پارس اینستاگرام
آموزش کسب درآمد در اینستاگرام ، از صفر تا صد | پارس اینستاگرام

در صورتی که به فالوور اینستاگرام نیاز دارید روی روی بنر زیر کلیک کنید ، شما میتوانید از طریق فروشگاه ما پکیج مورد نظر خود را انتخاب و فالوور های خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

در ادامه بخوانید:  اپلیکیشن Hyperlapse - تحولی در ساخت ویدئوهای تایم لپس
فالوور ایرانی اینستاگرام
فالوور ایرانی اینستاگرام

این مطلب را حتمابخوانید: دانلود نینجاگرام + کرک و پشتیبانی دائمی

اصول حضور و کسب درآمد در اینستاگرام

1- مطمئن شوید صفحه ای که شما ایجاد کردید مخصوص کسب و کار شماست نه صفحه شخصی. شما باید به این مهم توجه کنید که اطلاعات Bio در صفحه خود باید بیانگر شناسنامه و معرف کسب و کار شما باشد و از قرار دادن اطلاعت شخصی در آن پرهیز شود.

2- هدف خود را از استفاده اینستاگرام برای کسب و کار خود مشخص کنید. قبل از راه اندازی صفحه خود در اینستاگرام هدف خود را مشخص کنید . اینکه میخواهید بصورت مستقیم محصولی را بفروشید یا اینکه برند خود را به کاربرها معرفی کنید .

3- تنظیمات مربوط به اشتراک گذاری را حتما ویرایش کنید.شما میتوانید همزمان با اشتراک گذاری عکس های خود در اینستاگرام پست های خود را در فیسبوک و توییتر نیز منتشر کنید.

4- برای تصاویر خود یک قالب مخصوص برای شناخته شدن داشته باشید.تصاویر منتشر شده در اینستاگرام شما باید داری کیفیت مناسب و همچنین قالب منحصر به فرد کسب و کار شما باشد تا مشتری های شما به راحتی پست های شما را تشخیص و  انتشار دهند.

5 – تصاویر خود را در اینستاگرام و وبلاگتان انتشار دهید.شما میتوانید پست های خود را از طریق اینستاگرام در وبلاگ خود نیز منتشر کنید و کاربران وبلاگ خود را به اینستاگرام جذب کنید و فالوور های بیشتری جذب کنید.

6 – پست های خود را به عنوان پست تبلیغاتی در اینستاگرام انتشار دهید. کسب درآمد در اینستاگرامدر اینستاگرام این قابلیت وجود دارد تا با پرداخت مبلغی پست خود را به صورت پست تبلیغاتی به صورت گسترده و با مدت زمان طولانی در صدر جستجو ها قرار دهید. (توجه داشته باشید این خدمات برای کاربران ایرانی در دسترس نمیباشد.)

در ادامه بخوانید:  6 ترفند بسیار مهم برای حفظ و افزایش امنیت اینستاگرام

7 – به فالوور هایتان پیشنهاد کپن تخفیف بدهید.سعی کنید به مناسب ها مختلف به فالوور های خود تفیف هایی ارائه دهید و آن ها را تشویق به خرید کنید.

منبع اینستاگرام پرس – ترجمه و تهیه در :پارس اینستاگرام

Leave A Reply

Your email address will not be published.