آموزش حذف اکانت اینستاگرام | دیلیت اکانت اینستاگرام (Delete Instagram Account)

135

ممکن است بنا به هر دلیلی شما قصد حذف اکانت اینستاگرام خود را داشته باشید، تفاوت دیلیت اکانت اینستاگرام با حذف اپلیکیشن اینستاگرام از روی گوشی تلفن همراه شما این است که پس از حذف اکانت اینستاگرام هیچ اثری از پست‌ها، لایک‌ها و کامنت‌های شما در این شبکه اجتماعی نخواهد بود و هیچکس قادر به پیدا کردن اکانت شما نیست.

در این مقاله شما بصورت کامل نحوه حذف اکانت اینستاگرام را از طریق گوشی و کامپیوتر خواهید آموخت و شما می‌توانید تحت هر شرایطی در کوتاه‌ترین زمان اکانت خود را از اینستاگرام دیلیت کنید. با ما همراه باشید.

پاک کردن اکانت اینستاگرام
پاک کردن اکانت اینستاگرام

در ابتدا باید بدانید حذف اکانت اینستاگرام با دسییبل کردن اینستاگرام متفاوت است. هنگامی که شما پیج اینستاگرام خود را دیسیبل می‌کنید، اکانت شما بصورت موقت از دید دیگر کاربران پنهان می‌شود و دیگران نمی‌توانند اکانت و پست‌های شما را مشاهده کنند. اما برای بازگردانی اکانت دیسیبل شده خود کافی است تا با یورزنیم و پسورد خود یک بار به اکانت خودتان وارد شوید تا دوباره حساب کاربری شما فعال شود.
اما در روش حذف‌ اکانت اینستاگرام شما باید به این نکته توجه کنید که اکانت دیلیت شده اینستاگرام تحت هیچ شرایطی قابل بازیابی مجدد نخواهد بود.
اکنون که شما تفاوت این دو روش را می‌دانید با ‌ما همراه باشید تا نحوه حذف دائمی اکانت اینستاگرام را فرا بگیرید.

حذف اکانت اینستاگرام از طریق گوشی

باید بدانید که امکان حذف اکانت دائمی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن اینستاگرام وجود ندارد و دلیل این امر، جلوگیری از اشتباهات ناخواسته است.

در ابتدا شما باید با مرورگر اینترنت گوشی خود لینک زیر را باز کنید تا وارد بخش‌دیلیت اکانت اینستاگرام شوید:

بعد از وارد شدن به لینک بالا، اینستاگرام از شما می‌خواهد نام کاربری و پسورد اکانتی که قصد حذف کردن آن را دارید وارد کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام
دیلیت اکانت اینستاگرام
  • پس از اینکه به اکانت خود لاگین شدید، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه از شما پرسیده می‌شود که چرا می‌خواید دیلیت اکانت اینستاگرام را انجام دهید؟ Why are you deleting your account”
    دلایل مختلفی می‌تواند برای حذف اکانت اینستاگرام شما وجود داشته باشد اما جهت تسریع در انجام کار به‌ شما پیشنهاد می‌کنیم گزینه“Something else” را انتخاب کنید.
  • در مرحله بعد اینستاگرام از شما می‌خواهد که پسورد خود را مجددا وارد کنید. (این مرحله به جهت اطمینان از حذف اکانت اینستاگرام از سمت شما انجام می‌شود)
  • پس از اینکه پسورد خود را وارد کردید، باید روی دکمه قرمز پایین صفحه“Permanently delete my account” بزنید. این دکمه به معنای دیلیت اکانت دائمی اینساگرام است.
  • و در آخرین مرحله شما با پیغامی از طرف اینستاگرام مواجه خواهید شد که از شما می‌پرسد آیا از حذف اکانت اینستاگرام خود مطمئن هستید؟ که شما باید گزینه OK را انتخاب کنید.
حذف اکانت اینستاگرام-دیلیت اکانت اینستاگرام
حذف اکانت اینستاگرام-دیلیت اکانت اینستاگرام
  • در نهایت شما یک پیام با متن “Your account has been removed. We’re sorrt to see you go!” که بدان معناست اکانت اینستاگرام شما با موفقیت حذف شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

افزایش فالوور ایرانی با سرعت بسیار بالاخرید فالوور اینستاگرام
+ +