چگونه در استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم ؟

1,770

یکی از مشکلاتی که کاربران اینستاگرام با آن این روز ها مواجه هستند عدم ایجاد و افزودن لینک در استوری اینستاگرام می باشد که امروز در پارس اینستا به همراه شما کاربران همیشگی چگونگی آن را بررسی خواهیم نمود .

با توجه به این که شرکت اینستاگرام مدت زمان نمایش استوری های کاربران خود را افزایش داده است اما اگر نتوانیم بازدید کننده های خود را به وب سایت منتقل نکنیم ، فیدبک یا بازخورد مناسبی از این امکان بدست نخواهیم آورد . به همین دلیل می توان با اتصال لینک وب سایت به استوری اینستاگرام خود نتیجه مطلوبی از بازدید کننده های استوری هایمان داشته باشیم و بازدید کننده را به مشتری محصولات مان تبدیل سازیم .

چگونه یک لینک در استوری اینستاگرام خود اضافه کنیم ؟

  • ابتدا یک یا چند حساب تاییده شده اینستاگرام در بین دنبال کننده های خود داشته باشید .
به عنوان مثال تصویر زیر از یک حساب تایید شده می باشد .
نمونه حساب تایید شده اینستاگرام
نمونه حساب تایید شده اینستاگرام
  • نماد گزینه افزودن پیوست یا لینک را انتخاب نمائید .

گزینه ایجاد لینک در استوری اینستاگرام
گزینه ایجاد لینک در استوری اینستاگرام

  • سپس آیکون ایجاد لینک را انتخاب نمائید .
  • لینک محصول یا وب سایتی که میخواهید را در فیلد مشخص شده وارد نمائید و گزینه تائید را وارد کنید تا لینک به استوری شما اضافه شود .
  • حال می توانید با فشردن +story در پائین سمت راست استوری اینستاگرامی خود می توانید کلیک نمائید تا آیکون های swipe up یا به اصطلاح بکش بالا را مشاهده کنید و از میان آن ها یک مورد را به سلیقه خودتان انتخاب نمائید .
  • امیدواریم از انتشار استوری خود لذت ببرید
حتما بررسی نمائید لینکی را که در استوری اضافه کردید به درستی کار می کند یا خیر .
نمونه هایی از swipe up ( کشیدن به بالا ) که می توانید از این نمونه ها بنا به سلیقه شخصی استفاده کرده و استوری خود را به یک استوری زیبا و عامه پسند تبدیل نمائید .

1. مناسب پیج های آشپزی و …

مدیران شرکت مواد غذایی Detoxinista از امکان افزودن لینک جهت نمایش و فروش محصولات خود استفاده می کنند و با استفاده از تصاویر غذایی جذاب ، جلوه خاصی به استوری های خود می دهند .

نمونه پیج اینستاگرامی آشپزی که از امکان لینک در استوری استفاده می کند.
نمونه پیج اینستاگرامی آشپزی که از امکان لینک در استوری استفاده می کند.

2 . نمونه پیج اینستاگرامی پوشاک 

اگر شما هم از طرفداران Bachelorette هستید ، ممکن است متوجه شده باشید که این شرکت اکثر کالاها و محصولات خود را غالبا به صورت آنلاین و در بستر وب سایت خود شرکت به فروش می رساند . این شرکت با استفاده از امکان افزودن لینک و با به کار بردن حالت های کشیدن به بالای مختلف ، محصولات خود را به راحتی در بستر اینستاگرام و وب سایت خود به فروش می رساند .

نمونه پیج اینستاگرامی پوشاک
نمونه پیج اینستاگرامی پوشاک

3 . نمونه پیج اینستاگرامی ارائه دهنده خدمات و محصولات تابستانی

یکی از موثرترین راه های استفاده از ویژگی swipe up این است که به صورت رایگان به دنبال کنندگان خود یک کار ارزشمند و شایسته ارائه دهید . تیم Popsugarfitness محصولات خود را با پیشنهاد های وسوسه کننده و با طرح های تخفیفی ویژه را با امکان اتصال استوری اینستاگرام به وب سایت توسط لینک را به کاربران خود معرفی می کنند .

نمونه پیج اینستاگرامی ارائه خدمات و محصولات تابستانی
نمونه پیج اینستاگرامی ارائه خدمات و محصولات تابستانی

4 . نمونه پیج اینستاگرامی ورزشی 

قطعا نام ریبوک را همه ما شنیده ایم . این شرکت ورزشی در سال های اخیر با بهره گیری از امکانات مختلف اینستاگرام توانسته بازدید کننده های خود را با محصولات خود بیشتر آشنا کند و آن ها را به مشتری وفادار خود تبدیل کند .

نمونه پیج اینستاگرام ورزشی
نمونه پیج اینستاگرام ورزشی

تیم پارس اینستا امیدوار است با قدرت خلاقیت ذاتی خود بتوانید استوری های جذاب و عامه پسند مرتبط با کسب و کار خود ایجاد کنید و همچنین بتوانید بازدیده کننده های خود را با استفاده از امکان ایجاد لینک در استوری های اینستاگرامی به مشتریان دائمی تبدیل نمائید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزایش فالوور ایرانی با سرعت بسیار بالاخرید فالوور اینستاگرام
+ +
برای چت در Whatsapp یکی از کارشناسان را انتخاب کنید.