آموزش تصویری حذف اکانت اینستاگرام

120

حذف اکانت اینستاگرام

امروزه شبکه شبکه اجتماعی اینستاگرام به یکی از اپلیکیشن های جدایی ناپذیر از تلفن های هوشمند تبدیل شده است اما گاها ممکن است شما به دلایل شخصی قصد حذف اکانت اینستاگرام خود را به صورت موقت و یا دائمی داشته باشید.

در این مطلب آموزشی قصد داریم ساده ترین روش حذف اکانت اینستاگرام را به شما به صورت تصویری و همچنین ویدئویی آموزش دهیم. این مطلب مربوط به حذف اکانت اینستاگرام میباشد ( به صورتی که با جستجو در دیگر دستگاه ها قابل نمایش نباشد ) و با حذف اپلیکیشن از روی تلفن هوشمند متفاوت است.

در ابتدا قبل از حذف اکانت اینستاگرام خود به نکات زیر توجه کنید:

  • بعد از حذف اکانت اینستاگرام دسترسی و بازیابی تمامی محتوای اکانت از مجله عکس ها ، فیلم ها ، لایک ها ، کامنت ها ، فالوور های اینستاگرام ، پیام های شخصی ، حتی اطلاعات بیو و… غیر ممکن خواهد بود.
  • بعد از حذف اکانت امکان ساخت اکانتی با همان نام کاربری Username نخواهد بود ، حتی امکان ساخت اکانتی جدید با همان ایمیل وجود نخواهد داشت لذا اگر قصد دارید اکانتی جدید با همان نام کاربری یا ایمیل داشته باشید قبل از حذف اکانت حتما آن ها را تغییر دهید.

آموزش مرحله به مرحله حذف اکانت اینستاگرام

در اینجا قصد داریم حذف اکانت اینستاگرام برا به صورت مرحله به مرحله برای شما توضیح دهیم ، در صورتی که هنوز قصد انجام این کار را دایر با ما همراه باشید و حتما به تمامی نکات دقت کنید.

مرحله اول

از آنجایی که نمیتوان توسط خود اپلیکیشن عملیات حذف اکانت را انجام داد لذا باید با استفاده از مرورگر کامپیوتر ویا تلفن هوشمند این کار را انجام دهیم. جهت شروع ابندا روی دکمه ریز کلیک کنید تا به صفحه پاک کردن اکانت اینستاگرام منتقل شوید.

مرحله دوم

در صفحه Login ، نام کاربری Username و پسورد Password اکانتی را که قصد حذف آن را دارید وارد کنید. توجه داشته باشید که بدون نام و کاربری و پسورد امکان پاک شدن اکانت وجود ندارد. اگر قبلا به اکانت خود لاگین شده باشید مرحله دوم را نادیده بگیرید.

مرحله سوم

سپس شما به صفحه حذف اکانت اینستاگرام (Delete instagram account) منتقل خواهید شد.

  1. ازمنوی کشویی Why are you deleting your account گزینه Something else را انتخاب کنید.
  2. سپس در تب To continue, please re-enter your password یک بار دیگر پسورد خود را وارد کنید.
  3. و در پایان روی دکمه Permanentaly delete my account کلیک کنید.

پس از انجام مراحل بالا پیغامی را با متن Sure you want to delete your account را مشاهده خواهید کرد که باید روی دکمه OK کلیک کنید و کار تمام است!

پس از انجام مراحل بالا و مشاهده پیام Your account has been removed, We’re sorry to see you go به این معنی است که کار به درستی انجام شده و اکانت شما کاملا حذف شده است.

 

حذف اکانت موقت اینستاگرام

تا به اینجا برای شما روش کلی حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائمی را توضیح دادیم اما گاها ممکن است شما قصد حذف اکانت به صورت موقت را داشته باشید ، در این روش اطلاعات ، عکس ها ، فیلم ها ، کامنت ها و… حساب شما حذف نخواهد شد و در دیتابیس اینستاگرام باقی خواهد ماند ولی از دید کاربران مخفی خواهد بود. لذا شما هر زمان که به اکانت خود نیاز داشتید میتوانید آن را مجدد بازیابی کنید.

برای حذف اکانیت اینستاگرام به صورت موقت و یا دائمی حتما باید از طریق سایت اینستاگرام و با مرورگر اقدام کنید ، امکان پاک کردن اکانت از اپلیکیشن اینستاگرام وجود ندارد.

مرحله اول

پس از لاگین شدن در وبسایت اینستاگرام جهت پاک کردن حساب ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه حذف اکانت اینستاگرام منتقل شوید.

مرحله دوم

در صفحه باز شده ابتدا از شما دلیل حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت از شما سوال خواهد شد.

 

  • در منوی کشویی Why are you disabling your account گزینه Something else را انتخاب کنید.
  • سپس در کادر To continue, please re-enter your password یک بار دیگر پسورد اکانت خود را وارد کنید.
  • و در نهایت روی دکمه Temporarily Disable Account کلیک کنید.

پس از انجام مراحل بالا پیغامی را با متن Sure you want to delete your account را مشاهده خواهید کرد که باید روی دکمه OK کلیک کنید و کار تمام است!

پس از انجام مراحل بالا و مشاهده پیام Your account has been removed, We’re sorry to see you go به این معنی است که کار به درستی انجام شده و اکانت شما موقتا غیر فعال شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

افزایش فالوور ایرانی با سرعت بسیار بالاخرید فالوور اینستاگرام
+ +