ربات افزایش فالوور اینستاگرام – بهترین ربات اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام از پر استفاده ترین ابزارهای جانبی اینستاگرام است. یکی از مشخصاتی که در یک صفحه اینستاگرامی باعث اعتماد کاربران می‌شود، تعداد فالوورهای آن صفحه است قبلا ربات های اینستاگرامی وجود داشتند که کارشان فالو و آنفالو کردن مستمر دیگران بود مدت زیادی ست که این ربات های فالو آنفالو از رونق افتاده اند و جایشان را به ربات های افزایش فالوور داده اند که اخیرا توسط بسیاری ازکسب وکارها و چهره های محبوب مورد استقبال قرارگرفته اند. 

ربات افزایش فالوور اینستاگرام نرم‌افزار یا برنامه‌ای است که از طرف پیج شما مامور به ایجاد تعامل (فالوو، لایک، کامنت و…) با افرادی است که احتمالا به موضوع و مطالب شما علاقه‌مند هستند.فعالیت این ربات ها بر اساس تنظیماتی است که در اختیار آن ها قرار می دهید و در نهایت با انجام این تنظیمات ربات فعالیت خود را آغاز می کند.

احتمالا اگر شما هم به قدرت روز افزون شبکه اجتماعی اینستاگرام برای تبلیغ کسب و کار و یا حتی ایجاد و راه اندازی یک کسب و کار آگاه شده باشید به خوبی می دانید که جذب فالوور و افزایش فالوور واقعی تا چه میزان می تواند در موفقیت شما موثر باشد.ربات اینستاگرام که بعضا به ربات افزایش فالوور اینستاگرام هم شناخته می شود امروزه به ابزاری تبدیل شده تا به عنوان یک شخصیت مجازی تمامی فعالیت های مورد نیاز برای افزایش فالوور را برای شما انجام می دهد.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از بهترین سایت های ربات افزایش فالوور سایت پارس اینستاگرام می‌باشد. نینجاگرام نام رباتی است که می توانید از این سایت معتبر خریداری نمایید این ربات با دارا بودن امکانات متنوع، تمام نیازهای یک صفحه اینستاگرام را برطرف می کند. شما به کمک ربات نینجاگرام می توانید یک صفحه بروز با انجام تمامی عملکردها داشته باشید. قیمت این محصول نسبت به کاربردی که برای شما به همراه خواهد داشت بسیار ناچیز است و می توانید با تهیه آن، از انجام هرگونه فعالیت در فضای اینستاگرام بی نیاز شوید.

فالورهایی که توسط نینجاگرام دریافت می کنید می توانید فعالیت آن ها را در صفحه تان مشاهده کنید در واقع یک ربات اتوماتیک و همه کاره برای مدیریت اینستاگرام می باشد که قادر هست کارهای زیادی مثل جذب فالوور عملیات لایک و کامنت گذاری و بسیاری موارد دیگر را بصورت اتوماتیک و بر اساس تنظیماتی که کاربر بر عهده ربات میسپارد بطور اتوماتیک انجام دهد.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

خرید فالوور بهتر است یا استفاده از ربات اینستاگرام

ما خرید فالوور را به شما پیشنهاد می دهیم زیرا دلایلی وجود دارد که نشان می دهد رابطه اینستاگرام و ربات ها اصلا خوب نیست.ما این‌جا راجع به این چند دلیل صحبت میکنیم تا شما را متقاعد به خرید فالوور واقعی کنیم نه ربات!

تعامل مخاطبان واقعی نیست 

ربات های اینستاگرام نمی توانند جای تعاملات انسانی را پر کنند. توقعی که اینستاگرام از پیج شما دارد این هست که فالوورهای فعالی داشته باشید. یعنی وقتی اینستاگرام می‌بیند که فالوورها شما را لایک می‌کنند، کامنت می‌گذارند یا استوری‌ها را ریپلای می‌کنند، ذوق می‌کند و شما را بالا می‌برد! حالا فرض کنید از ربات‌ها استفاده کنید! فالوورهایی داشته باشید که هیچ بخاری ازشان بلند نمی‌شود. تازه اگر لایک کنند و کامنت هم بگذارند، چون الگوریتم مشخصی دارند، اینستاگرام سریع این موضوع را می‌فهمد و به جای ذوق کردن، پیجتان را مسدود می‌کند.

ربات‌ها دشمن اینستاگرام هستند

اینستاگرام هم مثل هرجای دیگری برای خودش یک سری مقررات دارد. مثلا محدودیت در فالو، لایک و کامنت. خب بعضی ربات‌ها، این محدودیت‌ها را زیر پا می‌گذارند! اینستاگرام هم پیج‌هایی که مقررات را رعایت نکنند، مسدود می‌کند.

از شادوبن اینستاگرام بترسید!

شادوبن یعنی کاربرها پیج شما را نمی‌بیند. چرا؟ یکی از دلایلش همین استفاده از ربات است. اگر از ربات‌های فالوورگیر اینستاگرام، یا ربات‌های دیگر استفاده کنید، دچار شادوبن می‌شوید. پیجتان غیر فعال می‌شود، نه در هشتگ‌ها نه اکسپلور و هیچ جای دیگری نمایش داده نمی‌شوید.

ربات‌ها آبروی شما را می‌برند

کامنت‌های بی ربط! یکی از مواردی که ربات‌ها برای آن برنامه‌ریزی شده‌اند کامنت گذاشتن است. مثلا کامنت‌هایی مثل چه تصویر زیبایی! چه پروفایلی خوبی دارید! و از این مدل کامنت‌ها. حالا فرض کنید یکی از کاربرها یک پست غمگین و دپرس گذاشته، یا مثلا صحنه مرگ یک نفر را پست کرده! همین وسط، ربات عزیز زیر پست کامنت می‌کند که چه تصویر زیبایی!! پس بحث کامنت‌های بی ربط یکی از مشکلات ربات‌هاست.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

چرا به جای استفاده از ربات بهتر است فالوور بخریم ؟

اگر می خواهید خیلی سریع به تعداد فالوور مورد نظر خودتان دست پیدا کنید یک راه بسیار خوب خرید فالوور واقعی می باشد در این روش شما با صرف مقداری هزینه می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به میزان فالوور دلخواه خود دسترسی داشته باشید.

یکی از مناسب‌ترین نوع فالوورهای واقعی را می‌توان فالوورهای ایرانی در نظر گرفت. این فالوورها از آنجایی که از منطقه ایران هستند می‌تواند به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کنند. به دلیل اهمیت ویژه الگوریتم‌های اینستاگرام به منطقه مکانی کاربران و فالوورهای یک صفحه، استفاده از این فالوورها می‌تواند شما را از خطر از دست رفتن صفحه دور نگه دارد. به صورت کلی می‌توان مزایا فالوور ایرانی را به شرح زیر دانست.

  • افزایش میزان کامنت و لایک واقعی ایرانی
  • افزایش میزان نرخ تعامل صفحه
  • عدم حساسیت الگوریتم‌های اینستاگرام
  • امکان فروش بالا به دلیل ایرانی بودن کاربران
  • واقعی بودن فالوورهای افزوده شده
  • هزینه کم نسبت به میزان بازگشت سرمایه

خرید فالوور سبب می‌شود که پیج شما دیده و سپس در نتیجه دیده شدن، کسب و کارتان رونق پیدا کند.مزیت دیگر خرید فالوور واقعی، این است که شما را از رقبا بهتر نشان می‌دهد. یکی از شیوه‌هایی که سبب می‌شود صفحه شما نسبت به دیگر صفحات قوی ظاهر شود، تعداد فالوور بالا است با توجه به اینکه فعالیت بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی گزینشی و مقایسه ای است، داشتن تعداد بالای فالوور و لایک، می تواند اعتبار پیج شما را به کاربران نشان دهد.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

مزیت خرید فالوور واقعی و ایرانی بر هیچ‌کسی که در این عرصه فعالیت می‌کند پوشیده نیست اما باید بدانید برای شروع به‌کار باید سایتی را انتخاب کنید که مطمئن باشد و راه رسیدن به هدف را برای شما هموارتر می‌کند. سایت پارس اینستاگرام یکی از معروف‌ترین و معتبرترین سایت‌هایی است که می‌توان از طریق آن فالوورهای ایرانی را خریداری کنید. این سایت با سابقه درخشانی که دارد بهترین خدمات را برای رضایت بیشتر مشتریان ارائه می‌دهد.

این سایت به منظور افزایش رضایت و خشنودی مشتریان تمامی خدمات خود را با نازل‌ترین قیمت ارائه می‌دهد و این ویژگی یکی از دلایل موفّقیت این مجموعه در سطح اینستاگرام محسوب می‌شود و این سایت را به بهترین سایت‌های معتبر خرید فالوور اینستاگرام تبدیل کرده است. سایت پارس اینستاگرام یک نوع فروشگاه هوشمند فالوور میباشد و میتواند متناسب با نیاز و سفارش خرید فالوور شما فرایند واریز فالوور را برای شما انجام دهد.

سخن آخر

هدف و انگیزه‌ی ما در مطلب متوجه کردن شما عزیزان در رابطه با پی بردن به تفاوت مهم میان ربات افزایش فالوور و خرید فالوور واقعی بوده است و همچنین تشخیص و تفکیک آن‌ها از یکدیگر. بسیاری از افراد با خرید ربات افزایش فالوور سعی در ارتقاء سطح پیج خود و فروش بیشتر محصولاتشان را دارند اما این اقدام حرکتی اشتباه است که می‌تواند ‌نتیجه‌ای برای آن‌ها در پی نداشته باشد. دغدغه‌ی ما آگاه ساختن شما از معایب ربات افزایش فالوور، مزایای خرید فالوور واقعی و انتخاب درست شما در رابطه با استفاده از آن‌ها بوده است. حال امید است که این مقاله شما را در انتخاب بهترین راه حل  یاری رسانده باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code