بیو اینستاگرام و قابلیت معرفی هشتگ ها و لینک های پروفایل

219

امروز اینستاگرام از قابلیت جدید رو نمایی کرد و این قابلیت جذاب نمایش هشتگ ها و لینک های پروفایل به صورت زنده در بیو اینستاگرام میباشد.از این پس شما میتوانید با قرار دادن هشتگ یا لینک های پروفایل در بیو اینستاگرام آن ها را تبدیل به پیوندهای زنده بکنید و هر آن چیزی را که به آن اهمیت میدهید به دیگران معرفی کنید.

در ماه دسامبر، اینستاگرام توانایی پیروی از هشتگ ها را معرفی کرد، اکنون با ارائه دادن این قابلیت جدید راهی را به وجود آورده  تا با منافع، سرگرمی ها، احساسات و هر آن چیزی که به آنها اهمیت می دهید ارتباط برقرار کنید. با استفاده از هشتگ ها و لینک های پروفایل در بیو  شما می توانید  احساسات خود را در نمایه خود بیان کنید.

هشتگ ها یا لینک های پروفایل را چگونه به بیو اینستاگرام اضافه کنیم؟

برای اضافه کردن یک هشتگ یا لینک در بیو خود ، روی گزینه Edit Profile کلیک کنید تا به بخش تنظیمات بیو منتقل شوید. وقتی شما تایپ @ یا # را تیپ کنید لیستی از هشتگ ها یا اکانت ها را مشاهده خواهید کرد. وقتی شما یه هشتگ یا اکانت را انخاب کنید خواهید دید که بصورت اتوماتیک به بیو شما اضافه خواهد شد.

معرفی هشتگ ها و لینک های پروفایل در بیو اینستاگرام
معرفی هشتگ ها و لینک های پروفایل در بیو اینستاگرام

وقتی شما اکانت شخص دیگری را به بیو خود اضافه میکنید پیامی برای آن اکانت ارسال خواهد شد مبنی بر اضافه شدن به بیو شما ، و آن اکانت قابلیت حذف لینک خود را از بیو شما خواهد داشت. البته اطلاعات در بیو شما بدون پیوند لینک زنده باقی خواهند ماند.

اینستاگرام همیشه در توسعه قابلیت های جدید پیش قدم بوده و روند تغییرات خودش را ادامه می‌دهد و به زودی از قابلیت جدید اشتراک گذاشتن پست افراد رو نمایی خواهد کرد. پایان.

“ترجمه شده توست وبسایت پارس اینستاگرام” – منبع اینستاگرام پرس

نظرات بسته شده است.

افزایش فالوور ایرانی با سرعت بسیار بالاخرید فالوور اینستاگرام
+ +