واتساپ دیگر ویندوزفون، نسخه‌های قدیمی اندروید و IOS را پشتیبانی نخواهد کرد

24

واتساپ عدم پشتیبانی از ویندوزفون، نسخه‌های قدیمی اندروید و IOS را تایید کرده است. از 31 دسامبر 2019 واتساپ فعالیت خود را بر روی پلتفرم ویندوزفون متوقف خواهد کرد، همچنین درسال آینده این اپلیکیشن پیام رسان محبوب برای نسخه‌های قدیمی اندروید و IOS نیز در دسترس‌نخواهد بود.

ممکن است تعجب کنید از اینکه چرا واتساپ قصد دارد تا پشتیبانی و توسعه اپلیکیشن خود را در ویندوزفون از سال 2020 متوقف کند. اما قطعا این تصمیم واتساپ بدون ارتباط با تصمیم مایکروسافت در خصوص عدم پشتیبانی از ویندوزفون نیست.

در مورد دو سیستم عامل دیگر نیز، واتساپ پشتیبانی خود را برای دستگاه‌های اندرویدی نسخه 2.3.7 و پایینتر از تاریخ 1 فوریه 2020 متوقف خواهد کرد.همچنین در همین تاریخ واتساپ برای IOS 7 و نسخه‌های قدیمی‌تر در دسترس نخواهد بود.

با این حال اگرچه تا این تاریخ‌ها امکان استفاده از واتس‌اپ روی دستگاه‌های نامبرده شده وجود دارد اما ممکن است برخی از ویژگی‌ها به مرور از دسترس خارج شود زیرا واتس‌اپ توسعه اپلیکیشن خود را روی این دستگاه‌ها متوقف کرده است. بنابر این اگر همچنان می‌خواهید از واتساپ استفاده کنید بهتر است به فکر ارتقا سیستم عامل دستگاه خود یا خرید یک دستگاه جدیدتر باشید.

بعلاوه با اجرا شدن این طرح، صاحبان هندست‌های قدیمی دیگر قادر به ایجاد نام کاربری جدید یا تایید کاربری سابق خود در این برنامه نخواهند بود.

منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

افزایش فالوور ایرانی با سرعت بسیار بالاخرید فالوور اینستاگرام
+ +