خرید ممبر تلگرام

به دنبال روشی برای بازدید و افزایش ممبرهای تلگرام اعضای کانال خود هستید؟ با ما همراه باشید تا راه کارهای اصولی و قواعد مخصوص خرید ممبر تلگرام را به شما بیاموزیم.
همان طور که می‌دانید چندین سال است که شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، محبوبیت خاصی در بین مردم جهان پیدا کرده اند. این شبکه ها علاوه بر جنبه ی سرگرمی می توانند به عنوان یک مرجع علمی، فرهنگی، هنری (در صورتی که تمام اطلاعاتی که بارگذاری می شوند دارای ارزش واقعی باشند) و حتی بازاریابی و تجاری نیز در نظر گرفته شوند.
شما می توانید از شبکه های اجتماعی برای هدف خود (ساخت محتوا، ارائه ی کالا و… ) استفاده کنید. رایگان بودن این شبکه ها باعث شده که به راحتی در دسترس عموم قرار گیرند و همچنین شما می توانید با کمترین هزینه (هزینه‌ی اینترنت) کالا یا محتوای خود را ارائه دهید.

20,000 تومان

 • ممبر های ایرانی
 • بازدید مناسب
 • تحویل در همان روز
 • شروع  بلافاصله بعد از سفارش
 • ارسال با سرعت بالا
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته

39,000 تومان

 • ممبر های ایرانی
 • بازدید مناسب
 • تحویل در همان روز
 • شروع  بلافاصله بعد از سفارش
 • ارسال با سرعت بالا
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته

95,000 تومان

 • ممبر های ایرانی
 • بازدید مناسب
 • تحویل در همان روز
 • شروع  بلافاصله بعد از سفارش
 • ارسال با سرعت بالا
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته

190,000 تومان

 • ممبر های ایرانی
 • بازدید مناسب
 • تحویل در همان روز
 • شروع  بلافاصله بعد از سفارش
 • ارسال با سرعت بالا
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته

امروزه اگر به دنبال راه انداختن کسب و کار خود باشید یا اینکه بخواهید از طریق کانال تلگرامی خود، تولید محتوا کنید و به وسیله ی کانال تلگرام تبلیغات بپذیرید، نیازمند تعداد عضوهای بالایی هستید.
توجه داشته باشید که تعداد اعضای بالا در یک شبکه ی اجتماعی، نشان دهنده ی اعتبار بالای آن شبکه می باشد. فرض کنید کاربرانی که به طور تصادفی وارد کانال شما شده اند، به اولین موردی که توجه می‌کنند: عدد بالای صفحه ی تلگرام است، همان تعداد اعضا. این اعداد باعث می شوند که مردم به راحتی به کانال یا گروه شما اطمینان کنند.
حتی اگر تعدادی از این اعضا به اصطلاح فیک باشند ممکن است کاربر تازه وارد مدتی در کانال شما بماند تا متوجه شود که مطالب ارسالی موجود در کانال مورد علاقه اش هستند یا خیر.

داشتن یک کانال یا گروه خوب در تلگرام بدان معناست که شما باید بتوانید توجه کاربران را جلب و روز به روز به تعداد عضو های آن بیفزایید. به عضو های یک کانال یا تلگرام اصطلاحا ممبر (Member) گفته می‌شود.
در دنیای واقعی، برای فروش و یا مطرح شدن شغل خود، نیازمند تبلیغات هستیم. خرید ممبر تلگرام نیز در دنیای مجازی، یک نوع تبلیغ محسوب می شود.
شما می توانید با تولید محتوای خوب، عکس های زیبا، لایک کردن و کامنت گذاری برای دیگر اکانت های موجود در این شبکه ها، تعداد اعضای خود را بالا ببرید. اما در نظر داشته باشید این روش ها به آرامی تعداد فالورها را افزایش می دهند.
راه کارهای بسیاری وجود دارد که کانال تلگرامی شما پر بازدید شود. صرفا به داشتن ممبر بالا اکتفا نکنید. ممکن است تعدادی ممبر تلگرام خریداری کنید، اما بعد از مدتی به دلیل نداشتن محتوای خوب و غیرفعال بودن کانال، آن ها را از دست بدهید. پس باید به این موضوع توجه داشت که صرفا داشتن فالور زیاد ملاک موفقیت شما نیست. ملاک های دیگری نیز وجود دارند، مانند ظاهر خوب کانال، که متشکل از تصاویر و ویدئوهای است که در آن قرار می دهید، پوسترهایی که طراحی می-کنید و حتی تصویر پروفایل کانال، همه ی این ها باید برای مخاطب جذاب باشند.
مورد دیگر این که توضحیاتی که در مورد عکس ها، ویدئوها و یا هر مطلبی که درون کانال گذاشته می شود باید جامع و کامل باشند. نه آن قدر طولانی که حوصله ی مخاطب سر برود و نه آنقدر کوتاه که اصل مطلب ادا نشود. سعی کنید همیشه از مطالب صحیح و موثق استفاده کنید. زیرا مخاطبان به کانال شما اعتماد دارند. همچنین باید علاقه و سلیقه‌ی مخاطبین را در نظر بگیرید. مخاطبان کدام مطالب را بیشتر پسندیده اند؟ شناخت این موارد به شما کمک می کند که در زمینه ی تولید محتوا حرفه ای تر عمل کنید.
اگر در زمینه ی فروش محصول فعالیت دارید باید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید. شما می توانید برای جلب نظر کاربران جدیدی که به کانال شما ملحق شده اند از رضایت خرید مشتریان قبلی در کانال استفاده کنید. تا مخاطبان جدید متوجه صداقت کار شما بشوند. فراموش نکنید که صداقت اولین اصل در مشتری مداری است.
اما در نظر داشته باشید، این تعامل گاهی هزینه بر است. چرا که بسیاری از کانال ها، برای درج تبلیغ کانال شما پول دریافت می کنند. علاوه بر جنبه ی مالی، شما ممکن است تبلیغات کانال های دیگری را در کانال خود قرار دهید و این احتمال وجود دارد که از محتوای برخی از این کانال ها مطمئن نباشید و همین امر باعث نارضایتی مخاطبین کانال شما شود.
به طور کلی در نظر داشته باشید تمام این راه کارهایی که گفته شد، راه های ماندگاری مخاطب و همچنین رشد کانال شما هستند، اما کافی نیستند. زیرا که زمان زیادی نیاز است که کانال شما رشد کند. مثلا اگر می خواهید کانال خود را از صفر شروع کنید، با به کارگیری این روش ها کانال شما پیشرفت می کند، اما ممکن است سال ها طول بکشد تا به هدف مورد نظر خود برسید. بنابراین مسئله ی زمان را امری مهم بدانید. زیرا طی این زمانی که شما در حال تلاش برای رشد اعضای کانال خود هستید، کانال ها و افراد دیگر در این صنف نیز بیکار نمانده اند و کانال خود را ارتقاء داده اند.
راه ساده تری هم وجود دارد که بتوانید ممبر بالا به دست آورید و با موارد گفته شده به ماندگاری مخاطب در کانال کمک کنید و محتوای جذابی را برای آن ها تولید کنید. راه ساده تر خرید ممبر تلگرام است که در مسیر هدف شما، تعدادی ممبر به کانال شما افزوده می شود و می توانید در زمان کمتری به هدف خود برسید. شما با خرید ممبر تلگرام، اصل لازم برای رشد کسب و کار خود را فراهم کرده اید. اما این کافی نیست. شما باید مواردی را که در بالا ذکر شد نیز به عنوان اصل مکمل در نظر بگیرید.
خرید ممبر تلگرام از سریع ترین روش جذب ممبر با تعداد بالا در کوتاه ترین زمان ممکن است. هرچه ممبر های کانال شما بیشتر باشند، شانس شما برای دریافت تبلیغات و کسب درآمد از طریق کانال یا گروهتان هم بیشتری می‌شود.
در این راستا سایت های معتبری هستند که با ارائه ی پنل های مخصوص خرید ممبر تلگرام به شما کمک می کنند تا به هدف خود یعنی افزایش ممبر تلگرام برسید.

خرید ممبر تلگرام در پارس اینستاگرام ،واقعی و ایرانی

ممبرهای جذب شده توسط سایت پارس اینستاگرام کاملا واقعی و ایرانی هستند و تمام آنها عکس پروفایل و پست دارند. شما ممکن است به هدفتان برای رسيدن به تعداد خيلی زياد از ممبر تلگرام در يک بازه زمانی نرسيده باشید. بهترين استراتژی که شما ميتوانيد از آن بهره برداری کنيد تا تعداد ممبرهای زيادی را داشته باشيد خرید ممبر تلگرام است.

صرف نظر از اينکه شما به تازگی کانال تلگرام خود را ساخته ايد يا تعداد کمی ممبر داريد، خرید ممبر تلگرام بهترين استراتژی خواهد بود. تعداد ممبری که شما خريداری می کنيد به شما کمک می کند تا محبوبيت خود را در تلگرام افزايش دهيد.

افزایش ممبر رایگان

بعضی از سایت های نامعتبر، با تبلیغات دروغین و حتی با هزینه ای کمتر از مبلغ پیشنهادی سایت های واقعی این ادعا را دارند که به شما کمک می کنند تعداد ممبرهای کانال یا گروه خود را افزایش دهید. در واقع آن ها با استفاده از نرم افزارهای مختلف شروع به افزایش تعداد اعضا می‌کنند. در واقع این اعضا فیک هستند و به صورت شماره های مجازی به ممبرهای شما اضافه شده اند.
بعضی از سایت ها نیز تبلیغات گسترده ای در این زمینه انجام می دهند. زمانی که به این سایت ها مراجعه می کنیم، در مرحله ی اول از ما می خواهند وارد یک لینک شویم تا اپلیکیشن مورد نظر بر روی گوشی نصب شود. زمانی که اطلاعات کاربری را وارد می کنیم و وارد برنامه می شویم با حجم بالای تبلیغات خود برنامه مواجه می شویم که به شدت کلافه کننده هستند. احتمال اینکه از طریق همین برنامه ها گوشی یا سیستم شما ویروسی شود بسیار بالاست. در ظاهر این اپلیکیشن ها به شما تعدادی فالور فیک هدیه می دهند. قطعا خوشحال می شوید که به ازای دیدن تبلیغات برنامه تعداد ممبر کانال افزایش پیدا کرده، اما غافل از اینکه در روزهای آینده تعدادی از ممبرهای واقعی کانال خود را نیز از دست می دهید.

چطور ممبر واقعی تلگرام سفارش دهیم؟

با مشاهده محصولات و پکیج های مختلف در همین صفحه ، و انتخاب پکیج مورد نظر ، شما به صفحه مشخصات منتقل خواهید شد. از شما آدرس کانال تلگرام و یک شماره تلفن (جهت پیگیری سفارش) گرفته خواهد شد و سپس به درگاه پرداخت آنلاین منتقل خواهید شد. پس از پرداخت وجه به سفارش شما کد پیگیری تعلق خواهد گرفت و بلا فاصله افزایش ممبر ایرانی تلگرام شما شروع خواهد شد.

توجه داشته باشید که هنگام انجام عملیات افزایش ممبر کانال شما باید در حالت عمومی و یا public باشد.
روش های مختلف برای افزایش تضمینی ممبر کانال تلگرام شما
بدون شک بهترین راه برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام قرار دادن پست های خوب و تبلیغات عمومی در کانال های تلگرام است. اما مواردی وجود دارد که می خواهید به سرعت تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید. در این موارد راهی جز خرید ممبر تلگرام برای شما وجود ندارد. 3 راه برای افزایش (واقعی یا جعلی) اعضای کانال وجود دارد که همه ما آنها را به شما پیشنهاد می دهیم.

عضو تلگرام فیک

اگر می خواهید فقط تعداد زیادی عضو داشته باشید و کمترین ضرر را داشته باشید ، ارزان ترین راه برای شما عضوی جعلی است. این مقالات از اعداد مجازی (غیر واقعی) ایجاد شده و کاملاً جعلی هستند. بنابراین آنها هیچ فعالیتی در کانال شما ندارند.

مزیت اعضای جعلی این است که آنها معمولاً نمی افتند. مگر اینکه سیستم تلگرام شروع به شناسایی آنها به عنوان کاربر غیرفعال و حذف آنها کند. نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که اعضای جعلی هرگز میزان بازدید شما از پست ها را افزایش نمی دهند و این می تواند آنها را در معرض غیرواقعی قرار دهد

اعضای اضافه شده واقعی نیستند و تعامل ندارند.
اعضای فیک از اعداد مجازی تشکیل شده اند.
از آنجا که اعضای شما کاملاً جعلی هستند ، پست های شما مشاهده نمی شوند.
اعضای جعلی حذف نمی شوند مگر اینکه تلگرام آنها را شناسایی کند و شروع به حذف آنها کند. بنابراین اگر بدشانس باشید می توانید ضرر بزرگی داشته باشید.
خرید یک عضو جعلی برای کسانی مناسب است که فقط می خواهند در یک نگاه تعداد زیادی عضو داشته باشند.
عدم افزایش پست های کانال شما ممکن است نشانه این باشد که مخاطبان باهوش شما متوجه جعلی بودن اعضای کانال شما می شوند.
خرید یک عضو جعلی ارزانترین راه برای افزایش عضویت در کانال است.

عضو اختیاری تلگرام (پیشنهاد ما)

کاربر داوطلبانه به عضویت کانال شما در می آید. اما چگونه؟ برنامه های مختلف اندرویدی وجود دارد که کاربران زیادی دارند. این برنامه ها پس از خرید یک عضو اختیاری ، درخواستی را به تلفن های کاربران خود ارسال می کنند و از آنها می خواهند هنگام ورود به کانال شما بپیوندند.

برای جذب 1000 عضو اختیاری معمولاً دیدن ده ها هزار نفر برای دیدن تبلیغات شما لازم است. افراد زیادی هستند که به عضویت کانال شما در می آیند و پس از بررسی آن را ترک می کنند. بنابراین می توانید انتظارات بسیار بالایی از آخرین پست های خود داشته باشید.

اعضا عضو کانال دلخواه شما می شوند.
اعضا از طریق برنامه های Android افزایش می یابند.
با درخواست ثبت نام از تلفن های کاربران درخواست می شود.
اعضای اختیاری معمولاً تعامل بیشتری دارند و از کانال شما بازدید می کنند.
معمولاً جدیدترین پست های کانال شما در ابتدا بازدید بالایی دارند
ضرر از همه روشها کمتر است. زیرا کاربران داوطلبانه به عضویت کانال شما در آمده اند.
خرید یک عضو اختیاری بهترین راه برای افزایش عضویت است و به خصوص برای کانالهای تخصصی توصیه می شود.
خرید عضو اختیاری گرانترین روش برای افزایش عضو است. اما ارزش هزینه ی اضافی را دارد.
اعضای اضافه شده به کانال شما هم واقعی هستند و هم به کانال شما علاقه دارند.
بنابراین با خرید ممبر به روش های ذکر شده می توانید ممبرهای کانال خود را افزایش دهید. طبیعتا خرید ممبر واقعی بسیار بهتر از ممبر فیک است. زیرا هدف شما توسعه ی کسب و کارتان است. هدف از داشتن کانال ایجاد تعامل با مخطبان است. مخاطبی که نسبت به محتوای شما عکس العمل نشان می دهد و در جهت رشد کانال شما عمل می کند، طبیعتا برای شما بهتراست.
همچنین با حضور ممبرهای واقعی در کانال و یا خارج شدن مخاطبان از کانال، شما می توانید به این مسئله پی ببرید که محتوای تولید شده مورد پسند عام هست یا خیر؟ بدین ترتیب می توانید نسبت به عملکرد خود بازبینی داشته باشید. اگر روش تولید محتوای شما مناسب است آن را ادامه دهید، در غیر این صورت به تغییر روش فکر کنید.

جمع بندی کلی

درواقع شما با خرید ممبر تلگرام در زمان صرفه جویی می کنید. در نتیجه اگر می خواهید در شبکه ی مجازی تلگرام به محبوبیت و یا ارتقا فروش محصولات خود دست یابید از خرید ممبر تلگرام از طریق سایت های معتبر مانند سایت پارس اینستاگرام غافل نشوید.
حالا که این فرصت برای شما فراهم شده که در بستر رایگان فضای مجازی فعالیت کنید، شرایطی که در این مقاله ذکر شد را با دقت مطالعه کنید تا به هدف خود یعنی افزایش رشد کسب و کارتان دست یابید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code